WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO

11 kwietnia, 2023

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs na „NAJPIEKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ”.  Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Uczestnicy swoje ozdoby mogli składać do 6 kwietnia. Przez cały czas trwania konkursu można było podziwiać wszystkie prace.

Dzieci wraz z Rodzicami wykazały się dużą kreatywnością, wykonując pisanki, palmy i stroiki wielkanocne. Praca komisji konkursowej nie należała do najłatwiejszych, gdyż wszystkie ozdoby urzekały pięknem, pomysłowością i odznaczały się różnorodną form wykonania. Cieszymy się, że Dzieci wraz z Rodzicami tak licznie się zaangażowały.

Wyniki konkursu :

Przedszkole

Grupa wiekowa 3-4 latki

I miejsce – Miłosz Zieliński

II miejsce – Maria Ciesielska

III miejsce – Staś Kuczała

Grupa wiekowa 5 – 6 latki

I miejsce – Aleksandra Sudnicka

II miejsce – Miłosz Kuczyński

III miejsce – Nikola Błaszczak

Filia :

Grupa wiekowa 5 – 6 latki

I miejsce – Aleksandra Morawiak

II miejsce – Aleksandra Ciesielska

III miejsce – Iga Biniecka

 

Życzenia wielkanocneWystęp z okazji Dnia Ziemi.