Przedszkolny konkurs wiersza logopedycznego

08 kwietnia, 2022

08.04.2022r. w Przedszkolu Publicznym nr 19 w Głogowie „Bajka” odbyło się uroczyste podsumowanie przedszkolnego konkursu wiersza logopedycznego organizowanego w ramach Światowego Dnia Języka Ojczystego.  Głównym celem konkursu było m.in.: motywowanie dzieci
do dbałości
o mowę ojczystą oraz stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich z naciskiem na dykcję
i poprawną mowę wyrazów trudnych – mówi Regina Berkowicz logopeda, a zarazem organizator konkursu.

Zadanie było proste: nauczyć się jednego wierszyka przygotowanego przez organizatora, nagrać i przesłać. Wszystkie dzieci biorące udział wykazały się ogromnym talentem. Niełatwo było wybrać zwycięzców. Dziękuje wszystkim przedszkolakom za piękną interpretację, stroje które wykorzystaliście oraz poziom tr udności jaki podjęliście. Podziękowania również dla Wszystkich Rodziców, którzy pomogli w nauce wierszy oraz mocno wspierali swoje dzieci. 

Zapraszamy do obejrzenie nagrań, które dostaliśmy od uczestników konkursu:

Zapisy na wakacje 2022Kiermasz dla Weroniki