GÓRA GROSZA

21 lutego, 2021

GÓRA GROSZA 2020/2021 XXI EDYCJA

Celem akcji jest zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domów rodzinnych. Grosze to prawdziwa pomoc dla dzieci z instytucjonalnej czy rodzinnej pieczy zastępczej.

Jak co roku przedszkole nasze przyłącza się do w/w akcji, która organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom w Warszawie.

To niezwykła „Góra Grosza”, bo w czasie pandemii COVID – 19, w reżimie sanitarnym. Akcja będzie wyglądać inaczej niż w poprzednich latach.

Nasza zbiórka monet groszowych będzie trwać do 31 maja 2021 r.

Zwracamy się do Państwa, którzy chcieliby pomóc, o zbieranie wraz z dziećmi monet groszowych w domach np. do puszek, pudełek, woreczków z zachowaniem zasad higieny.

Na dwa tygodnie przed zakończeniem akcji w maju – o czym przypomnimy – na terenie placówki, będzie wystawiony pojemnik do którego można będzie składać zebrane monety.

Zaproszenie do Szkoły Podstawowej Nr 12Zapisy dzieci na nowy rok szkolny- zakładka REKRUTACJA