DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

15 października, 2021

       RÓWNIEŻ W NASZYM PRZEDSZKOLU,  ŚWIĘTOWALIŚMY  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.         SPOTKALIŚMY SIĘ WSZYSCY NA UROCZYSTEJ AKADEMII. NA POCZĄTKU SPOTKANIA, PANI DYREKTOR – DOROTA KĘDRA – LECKO, PRZYWITAŁA WSZYSTKICH OBECNYCH GOŚCI.     NASTĘPNIE,  NASI  MALI  ARTYŚCI Z GRUPY V „PRZYJACIÓŁ MISIA PUCHATKA”, ZAPREZENTOWALI WYSTĘP ARTYSTYCZNY, PODCZAS KTÓREGO W SŁOWACH PIOSENEK, WIERSZY, PODZIĘKOWALI NAUCZYCIELOM ORAZ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA, ZA OPIEKĘ ORAZ WSPÓLNIE SPĘDZANY CZAS. NA ZKOŃCZENIE PANI DYREKTOR, ZŁOŻYŁA NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA ZDROWIA, POMYŚLNOŚCI, WIELU SUKCESÓW ORAZ WRĘCZYŁA NAGRODY, SŁODKOŚCI, A TAKŻE LAURKI WYKONANE PRZEZ DZIECI. TEN DZIEŃ PRZYNIÓSŁ WIELE  RADOŚCI WSZYSTKIM GOŚCIOM.

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ„Światowy dzień mycia rąk”