Z wizytą w Bibliotece Miejskiej - gr. VI

07 listopada, 2021

Dzieci z grupy VI „Przyjaciele Bolka i Lolka”,  odwiedziły, na zaproszenie Filie Publicznej Biblioteki Miejskiej przy ulicy Perseusza. Nasze przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Zobaczyły jak wygląda karta czytelnika i poznały zasady wypożyczania książek. W trakcie pobytu dzieci brały udział w szeregu ciekawych zadań i znakomicie sobie z nimi poradziły. Pani z biblioteki pokazała dzieciom, wszystkie działy jakie się w niej znajdują. Dzieciom szczególnie podobał się dział przeznaczony właśnie dla nich:) Znajduje się tam wiele kolorowych i bogato ilustrowanych książek. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej, pełnej uśmiechów atmosferze. Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta, ale zgodnie ze złożoną obietnicą, nie ostania!! 

Budżet obywatelski 202211 listopada – Narodowe Święto Niepodległości