WIELKANOCNY WYSTĘP ARTYSTYCZNY

14 kwietnia, 2022

Wielkanoc to długo wyczekiwany czas rodzinnego ciepła i miłości. Jak co roku, w naszym przedszkolu organizowane są różne zajęcia i imprezy związane ze świętem, które pozwalają dzieciom pielęgnować piękno świątecznych zwyczajów. Czas Wielkiej Nocy to także okazja, aby dzieci poznały nowe tańce, piosenki i wierszyki. Tej wiosny  przedszkolaki z grup I i III przygotowały wyjątkowy program artystyczny, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.  Życzymy Państwu i dzieciom dużo radości i spokoju, wiary, nadziei na lepsze czasy i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne , Pracownicy oraz Dzieci Przedszkola Publicznego nr 19 w Głogowie „Bajka”.

      

 

POSZUKIWANIE JAJEK WIELKANOCNYCHDZIEŃ ZIEMI