ŚWIĘTY MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

07 grudnia, 2021

Jak wiadomo, 6 grudnia to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. W tym dniu, wszystkie nasze przedszkolaki nasłuchiwały dźwięku dzwoneczka, który mógł oznaczać tylko jedno……Mikołaj jest już baaardzo blisko! Dzieci przygotowały się bardzo sumiennie. Już z wyprzedzeniem wykonały prace plastyczne związane z mikołajkami, nauczyły się  wierszy oraz piosenek. Wszystko po to, aby w tym szczególnym dniu zaprezentować się  jak najlepiej. Kiedy nadeszła ta długo wyczekiwana chwila, radość była ogromna. Zwłaszcza maluszki były bardzo podekscytowane 🙂  Mikołaj odwiedził każdą grupę, a po wysłuchaniu piosenki bądź wiersza, podarował  wszystkim prezenty.  Obiecał dzieciom, że za rok też ich  odwiedzi. Niestety, nie mogliśmy trzymać naszego wyjątkowego gościa zbyt długo, bo wiemy , że ma dużo pracy, a dzieci , które na niego czekają jest baaaardzo dużo. Po wizycie Mikołaja,  przedszkolaki, dzieliły się wrażeniami, oglądały upominki, uczestniczyły w zabawach mikołajkowych organizowanych w swoich grupach . To był czas pełen niespodzianek oraz niezapomnianych wrażeń! 

Dyżur wakacyjny„Święty Mikołaj w oczach dzieci” KONKURS – WYNIKI