Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego "Mój przyjaciel Miś".

26 listopada, 2022

W tym roku z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego na całym świecie 25 listopada w naszym przedszkolu  odbył się po raz kolejny konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś”. Konkurs kierowany był do wszystkich przedszkoli w  naszym mieście, a zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia. W miniony czwartek – 24.11.22r. – odbyło się jego rozstrzygnięcie. W konkursie wzięło udział aż 12 przedszkoli, a wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

w kategorii 6-latków:
I. Nadia Domaradzka z PP1
II. Zofia Jachimecka z PP 17
III. Nadia Frąk z PP2

w kategorii 5-latków:
I. Aleksandra Kubaczyk z PP 21
II. Antonina Wodzińska z PP 3
III. Martyna Babiarz z PP 20

w kategorii 4-latków:
I. Liliana Kaczorek z PP 5
II. Oliwia Toczek z PP 15
III. Eliza Kostrzewa z PP 9

w kategorii 3-latków:
I. Igor Skorupiński z PP 1
II. Kacper Kubik z PP 5
III. Milena Janasińska z PP 9

Przedszkolaki, które wygrały pierwsze miejsca w konkursie otrzymały w nagrodę dyplomy i książki. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Następnie wszystkie obecne dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Złotowłosa i trzy misie” odegrane przez starszaki z naszego przedszkola. Spotkanie zakończone zostało słodkim poczęstunkiem dla dzieci i ich opiekunów.

Dzień kredki.Wystawa prac konkursowych „Mój przyjaciel Miś”.