Piknik Rodzinny

maja 27, 2018

24 maja 2018r. odbył się  Festyn Rodzinny.  Dyrektor Przedszkola  zainaugurowała festyn uroczystym powitaniem a następnie zachęciła do wspólnej zabawy.Dzieci z każdej grupy zaprezentowały program artystyczny dla swoich rodziców z okazji ich święta. Dzieci wraz z opiekunami miały okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach tego wyjątkowego rodzinnego spotkania.  Rozbawione przedszkolaki mogły  spróbować swoich sił w różnorodnych konkurencjach sportowych prowadzonych przez nauczycieli naszej placówki, jak i  rozwijać swoje zdolności plastyczne,zagrać z mamą i tatą w warcaby, skorzystać z zamków dmuchanych. Na zebranych gości czekało stoisko zachęcające bogatą ofertą najróżniejszych ciast i ciasteczek, pieczonych przez naszych niezastąpionych rodziców. Dziękujemy za  bycie z nami.

Wycieczka do Parku WrocławskiegoSpotkanie zapowiadające nowy rok szkolny 2018/2019