Pierwszy dzień zimy.

22 grudnia, 2022

Przyszła do nas biała Zima – Tak, tak, tak.
Mróz za noski dzieci trzyma – Tak, tak, tak.
Wiatr zimowy mocno wieje – Tak, tak, tak.
Rety, rety co się dzieje ! – Tak, tak, tak.

Takimi słowami i wspólną zabawą przedszkolaki powitały – Panią Zimę. Pomimo braku śniegu za oknem dzieci dobrze się bawiły, przywołując do nas Zimę – piosenkami, zabawami i tańcami. Uroczyste powitanie PIERWSZEGO DNIA ZIMY  wywołało wiele pozytywnych emocji na twarzach dzieci. Z  wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w grach i zabawach przygotowanych przez panie oraz chętnie odpowiadały na zadawane im pytania związane z zimą. Dzieci poradziły sobie znakomicie!  Zima widać im nie straszna !!! Czekamy tylko na śnieg 🙂

Warsztaty świąteczne przy choince.Świąteczny występ krasnoludków