"PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - KRASNOLUDKI "

31 stycznia, 2022

      Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowe wydarzenie. ” Krasnoludki ” swoje ważne święto obchodziły 27.01.2022. Przygotowania trwały już od samego rana.  Nasi mali artyści,  zaprezentowali  swoje umiejętności – wierszyki, piosenki. Po części artystycznej, (która ze względu na panująca sytuacje epidemiologiczną, została uwiecz niona na filmie tak, aby Rodzice mogli obejrzeć całe wydarzenie), Pani Dyrektor , przystąpiła do aktu pasowania.  Od tej chwili, nasze maluszki wstąpiły  do grona prawdziwych, dzielnych przedszkolaków:)
Dla większości był to pierwszy bardzo ważny występ. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki . Pasowanie było dla nich wielkim przeżyciem, a dla nauczycieli powodem do dumy i zadowolenia ze swoich podopiecznych.

FERIE ZIMOWE