Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu "Mój przyjaciel Miś".

28 listopada, 2023

W tym roku z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego na całym świecie 25 listopada w naszym przedszkolu  odbyła  się II edycja międzyprzedszkolnego  konkursu  plastycznego „Mój przyjaciel Miś”. Konkurs kierowany był do wszystkich przedszkoli w  naszym mieście, a zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia. 

Dnia 27.11.23 r. – odbyło się jego rozstrzygnięcie. W konkursie wzięło udział aż 9 przedszkoli i 28 prac.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii 6-latków:
I. Klaudia Uruska z PP 20

II. Amelia Grzesiak z PP 7
III. Hanna Baleja z PP 9

W kategorii 5-latków:
I. Szymon Zielony z PP 9
II. Iga Marszałek z PP 17
III. Hanna Majewska z PP 20

W kategorii 3- 4-latków:
I. Liliana Kaczorek z PP 5
II. Oliwia Toczek z PP 15
III. Eliza Kostrzewa z PP 9

W kategorii 3-latków:
I. Michalina Makowska z PP 7
II. Klaudyna Stabrowska z PP 6
III.Hanna Staśkiewicz z PP 5

Przedszkolaki, które wygrały pierwsze miejsca w konkursie otrzymały nagrodę, dyplomy i książki. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Na samym początku dzieci bawiły się przy muzyce ,a głównym bohaterem był pluszowy miś, następnie  w miłej atmosferze częstowały się pysznymi ciasteczkami.

Dyżur wakacyjnyZABAWY NA ŚNIEGU.