” Głogów – moja mała ojczyzna”

25 kwietnia, 2022

        ”Głogów – moja mała ojczyzna” (edycja IV),  to konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa, organizowany przez Przedszkole Publiczne nr 17.  
        W tym roku, Bartosz i Jan z grupy VIII reprezentowali nasze przedszkole. Zadań do wykonania było kilka m.in. ułożenie herbu miasta Głogowa czy też udzielenie poprawnej odpowiedzi na wylosowane pytanie. Na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek. Dzieci z przedszkola nr 17 przygotowały przedstawienie na podstawie jednej z głogowskich legend.                                                                                            Bartuś i Jasiu otrzymali piękne nagrody,  a ich wiedza o Głogowie była imponująca 🙂

DZIEŃ ZIEMIKONCERT MUZYCZNY W WYKONANIU LUBUSKIEGO BIURA KONCERTOWEGO