ZAPISY NA CZAS PRZEDŚWIĄTECZNY I FERII

01 grudnia, 2020

Drodzy Rodzice!

Bardzo proszę o przeanalizowanie czy w okresie przedświątecznym i feryjnym (od 24  aż do 15 stycznia 2021) będziecie Państwo korzystać z usług przedszkola dla swoich dzieci. Szczególnie ważne będą dla nas informacje dotyczące pobytu dziecka w przedszkolu do 31 grudnia tego roku (2020)  by  rozliczyć i zwrócić Państwu na konta bankowe (do 31. XII.2020r) nadpłatę  za wyżywienie (za miesiąc grudzień). 

10 grudnia otrzymacie  Państwo kartki – deklaracje, na których proszę zadeklarować –  do 17.12.2020r  – pobyt dziecka w przedszkolu każdego dnia. Jest to ważne również z punktu przygotowania odpowiedniej ilości posiłków dla dzieci i nie marnowania żywności. Jeżeli zdecydujecie Państwo wcześniej – deklaracje są dostępne u Pań dyżurujących w szatni – proszę wypełnić i przekazać nam.

W przypadku  nieprzewidzianych sytuacji – proszę o niezwłoczny kontakt.

W wyżej wymienionym okresie przedszkole będzie czynne!

 

Dzień Pluszowego MisiaFinał kolejnej edycji „Zostań Mistrzem Segregacji”