Witamy w Naszym Przedszkolu

27 sierpnia, 2020

1 września, we wtorek, będziemy oczekiwać na „Nasze” dzieci już od 06:00 rana. Mamy nadzieję, że „Nasze” dzieci również czekają na spotkanie z nami i z kolegami. Rozumiem, że wiele niepokoju mają Rodzice „Nowych” dzieci  jak i one same. Ale…. podejmijmy razem ryzyko trudnego rozstania z rodzicami i spotkania z Paniami i dziećmi. Rodzice – zdecydowanie, odważnie, z kredytem zaufania  – przekażcie nam swoje dzieci pierwszego dnia pobytu w przedszkolu. Będzie dobrze!!!

Rodzice dzieci 3-letnich przyprowadzający dzieci do przedszkola – będą mogli wejść do szatni przedszkola –  po 2 rodziców z grupy I i II (po jednym do dziecka)  ale proszę być świadomym tego, że dopóki nie opuścicie szatni  nie będzie mógł wejść inny  rodzic. Oby nie blokować przychodzenia dzieci do przedszkola  (a schodzimy się do godziny 08:00) zachęcam do przekazania dziecka Paniom.

Zgodnie z zaleceniami GIS (informacja dostępna w internecie) najważniejsze będzie bezpieczeństwo nas wszystkich – dlatego: ZOBOWIĄZUJĘ „nasze” dzieci i Rodziców do:

– odważnego wejścia do przedszkola (bez rodziców), którzy przekażą Was Paniom w przedsionku przedszkola po wcześniejszym zmierzeniu temperatury,

– przebrania się w szatni (z pomącą Pań jeśli będziecie tego potrzebowali)

– wejścia do sali  i umycia rączek

Rodziców:

  • do wydrukowania Oświadczeń  COVID-19 na 1 września 2020 (ze strony przedszkola) , podpisania i przekazania Paniom przyjmującym dzieci, (oświadczenia dostępne będą również w przedsionku przedszkola – długopis proszę spryskać płynem dezynfekującym)
  • wchodzenia do przedsionka przedszkola i oddziału w SP-11 tylko w maseczce zakrywającej usta i nos!!!                                                         W przedsionku może przebywać tylko 1 rodzic z dzieckiem.

  • w oddziale przedszkola w Szkole Podstawowej Nt 11 – Rodzice przyprowadzają i przekazują dzieci Paniom dyżurującym  przy wejściu na teren oddziału
  • dzieci są już duże, samodzielne więc przebierają się same i idą do sali.

                                  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO: NIECH CZAS POWOLI  LECI  A WIRUS SZYBKO  ZNIKA.

                                                                                                                                DO ZOBACZENIA!

Grupy w roku szkolnym 2020/2021Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu