Świętujemy Dzień Kobiet

marca 08, 2018

„Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. 
                  I pierwszy promień bliskiej wiosny. 
                  Dzień bez kłopotów i bez trosk. 
                  Dużo radości. 

                  Dla mamy, Pani, dla dziewczynek, 
                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce. 
                  Każdego dnia dobry uczynek – 
                  To jest od chłopców upominek”
               

                                                                       Zbigniew Jeżyna 

  8 MARCA    to wyjątkowy dzień w roku. W tym dniu, szczególnie, podkreślane jest znaczenie oraz wartość kobiet w życiu codziennym. Także w przedszkolu  nie mogło zabraknąć chwil na świętowanie tego pięknego dnia. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu  grupy III i IV przygotowały dla dziewczynek i pań  oraz zaproszonych gości  piękny program artystyczny. Chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim paniom kolorowe laurki oraz kwiatki. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:) Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia,kwiaty i promienny uśmiech… Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu,to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

 

 

Odwiedzają nas mili gościeZapraszamy na spotkanie