Oddziału Przedszkola w SP-11 od 09.11.2020

06 listopada, 2020

Drodzy Rodzice!

Od 09.11.2020r Przedszkole czynne jest  w godzinach 06:-16:30.

Informacja dla rodziców dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 11

Od 12.11.2020 (czwartek) do odwołania – wejście do oddziału przedszkolnego od strony harcówki (jak dotychczas) będzie zamknięte z powodu remontu. W związku z tym bardzo proszę przyprowadzać dzieci do wejścia głównego szkoły. Tam oczekiwać na dzieci będzie pracownik przedszkola, który zaprowadzi dziecko do oddziału.

Odbieranie dzieci będzie odbywało się również od strony głównego wejścia do szkoły  ale już rodzice będą wchodzić do szkoły, do wejścia do oddziału gdzie pracownik przedszkola będzie wywoływał dziecko.

Na teren szkoły będzie mogło wejść jednocześnie  dwoje rodziców – oczywiście przestrzegając zasad sanitarnych – w maseczkach i dystans 2 m.

 

DZIEŃ POSTACI Z BAJEKNARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI