Mały Art i Jubileusz Przedszkola

maja 09, 2019

 Drodzy Rodzice i  Krewni Naszych wychowanków!

Zapraszamy bardzo serdecznie w dniu 18.05.2019 r  na godzinę 11:00 do MOK-u  na występy artystyczne przedszkolaków, które uświetnią obchody Jubileuszu XXXV-lecia Naszego Przedszkola. Chcemy wspólnie cieszyć się z działalności przedszkola a przede wszystkim z sukcesów Naszych wychowanków. Niektóre z nich – będziemy podziwiać podczas występów a o niektórych – będzie okazja wspomnieć.

ZAPRASZAMY!!!!

W ZWIĄZKU Z TYM, WYSTĘP DZIECI NAGRYWAĆ BĘDZIE TELEWIZJA MASTER GŁOGÓW. BARDZO PROSZĘ O NIE ZAJMOWANIE MIEJSC PRZY SCENIE I UMOŻLIWIENIE WSZYSTKIM WIDZOM  OBEJRZENIE WYSTĘPU.

  KOSZT PŁYTY TO 35,00 ZŁOTYCH. 

Rodziców chcących zakupić płytę proszę o zapisanie się do 22.05.2019r na liście, która  jest dostępna u Pań dyżurujących w szatni.

16-30.04 – potwierdzanie zapisu dziecka do przedszkolaPrzedstawienie z okazji Dnia Ziemi