Informacje dotyczące strajku

kwietnia 05, 2019

Drodzy rodzice!

Informuję, że w przeprowadzonym na terenie Przedszkola Publicznego nr 19 w Głogowie”Bajka” referendum, pracownicy przedszkola opowiedzieli się za akcją strajkową, która może zostać rozpoczęta w poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku i będzie trwać aż do odwołania. Uwzględniając wyniki referendum strajkowego( 92% pracowników opowiedziało się za akcją strajkową) wysoce prawdopodobna jest możliwość wystąpienia braku dostatecznej opieki nad dziećmi w przedszkolu.W związku z tym  zwracam się do Państwa z uprzejma prośbą o zapewnienie opieki dla dzieci w przypadku, gdyby strajk się rozpoczął.W związku z ewentualnym rozpoczęciem strajku  8 kwietnia 2019 roku prosimy, aby Rodzice i opiekunowie zapewnili swoim dzieciom opiekę poza placówką. Naszym wspólnym celem jest dobro Oświaty i Państwa dzieci.Prosimy o wyrozumiałość.Jednocześnie proszę o śledzenie na bieżąco informacji dotyczącej strajku pracowników oświaty w mediach.

ZAPISY NA MIESIĄCE WAKACYJNE – W PRZEDSZKOLACH DYŻURUJĄCYCH16-30.04 – potwierdzanie zapisu dziecka do przedszkola