PIKNIK RODZINNY

czerwca 13, 2019

DRODZY RODZICE!             PIKNIK !?

Rozumiem Państwa zaniepokojenie i  troskę o zdrowie dzieci w te upalne dni. Nam też bardzo zależy na zdrowiu dzieci – nie ma większej wartości niż zdrowie! Dziś rozmawiałam   z nauczycielkami, wszystkie mamy takie samo zdanie na ten temat. Zaplanowany Piknik odbędzie się    w zaplanowanym czasie – ulec może jego forma ze względu na pogodę – słońce lub deszcz-  i jesteśmy na to gotowi. To nauczyciele w porozumieniu z rodzicami zadecydują czy dzieci będą przebywały na placu przedszkolnym czy w przedszkolu – przedszkole (i oddział w SP-11) zawsze  jest  otwarte z  dostępem do sal dla wszystkich dzieci. Poczęstunek, który przygotowujemy będzie gotowy i będzie czekał na dzieci – zjedzą na placu przedszkolnym lub w salach przedszkola. Atrakcje będą czekały na dzieci w postaci rozgrywek szachowych, wata cukrowa, popcorn, karaoke, rozdanie nagród za udział w zbiórce odpadów – może odbyć się też w przedszkolu. Nie wszystko musi się odbyć  w tym dniu choć – jeśli pogoda dopisze – może. Oczywiście to Rodzice zadecydują czy dziecko weźmie udział w Pikniku – my wiemy że bardzo czekają na ten dzień. Pragnę poinformować, że zamki dmuchane  popcorn i wata cukrowa będzie królować   w przedszkolu w ostatnim tygodniu czerwca – tydzień zabaw na pożegnanie przedszkola.

Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze, dzieci będą miały radość z zabaw z rodzicami      w przedszkolu, nie zawiedzie sprzęt, dorośli wykażą się odpowiedzialnością za dzieci i przedszkole a Piknik Rodzinny przejdzie do historii przedszkola jako  udany, radosny  m. in za sprawą wspaniale działającej na rzecz dzieci Rady Rodziców naszego przedszkola i oczywiście Was – Rodzice i nas – pracowników przedszkola.

Rada Rodziców ustaliła  cenę 2 zł za popcorn  i 2 zł za watę cukrową.

Zapraszam i życzę najlepszego!                                               A. Zarzycka.

Wyjście na lodyWcześniej zzzzz przedszkola!