Przedstawienie pt" Zaczarowany Alladyn"

listopada 20, 2018

20  listopada  mieliśmy niecodzienną – wręcz  ,, magiczną ” okazję do wypoczynku. A to za sprawą magika, który przyjechał do naszego przedszkola, aby zadziwić nas i zachwycić pokazem zręcznościowych, magicznych sztuczek, w spektaklu pod tytułem ,, Zaczarowany Alladyn „.

    Przekonaliśmy się, że można ze zwykłego sznurka wyczarować złoty łańcuch, wyjąć z cylindra żywego ptaka, z balona wyczarować zajączka czy pieska, a także o tym, ze każdy z nas chowa za uchem złoty pieniążek. Trudno wyliczyć cuda, którymi zaskakiwał nas ten czarodziej.

                                                                                         

                                                                  

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego”100- lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę w oczach dzieci”Dzień Pluszowego Misia