POWITANIE JESIENI

27 września, 2021

Zgodnie z naszą przedszkolną tradycją, kolorem czerwonym powitaliśmy jesień. Każda grupa,  powitała nową porę roku piosenką, tańcem bądź wierszykiem. Piękna, kolorowa „Pa ni Jesień”, zawitała do naszego przedszkola. Przyniosła ze sobą kosz pełen darów jesieni. Nie zabrakło w nim jabłek, śliwek, gruszek, jarzębiny, kasztanów, żołędzi, liści ….Dzieci uczestniczyły w konkursach, zabawach związanych z nową porą roku. Na zakończenie wybraliśmy się na spacer, aby zaobserwować zmiany zachodzące w przyrodzie. W drodze powrotnej nazbieraliśmy kasztanów oraz kolorowych , spadających liści. Mamy nadzieję, że to będzie piękna złota jesień!

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKANabór na wolne stanowisko urzędnicze – główny księgowy w Przedszkolu Publicznym nr 19 w Głogowie „Bajka”