• 15.02.2018Znalezione obrazy dla zapytania podziękowania od dzieci

Bardzo dziękujemy Mamusi Janka i Franka K.  (z gr I i IV) za przekazywanie  nam gadżetów na nagrody dla dzieci. Dzięki Pani, niespodzianek dla dzieci mamy wiele i każde dziecko biorące udział  w organizowanych przez nas  konkursach, jest nagradzane. Także przekazywane zabawki i pomoce  wzbogacają naszą bazę i pozwalają dzieciom bawić się i doświadczać. Bardzo Pani dziękujemy!!!!!

Dziękujemy też Rodzicom dzieci z gr V dzięki którym mamy 16 pluszaków na nagrody dla dzieci za udział w konkursach. Jesteście wspaniali i za to Wam serdecznie dziękujemy!!!!!.

Wszystkim, którzy włączyli się i  wspierali organizowane dotąd w przedszkolu akcje charytatywne , którzy poświęcają swój czas i pieniądze – również bardzo dziękujemy.

Każdemu z Was Drodzy Rodzice, którzy włączacie się z pomocą w realizowanie zadań przedszkola, dzięki którym ciągle tworzymy Wspaniałe Przedszkole (proces trwa) – DZIĘKUJEMY!!!

Do wszystkich podziękowań dołączamy życzenia zdrowia i radości z uczynków, które są pomocą potrzebującym.