Znalezione obrazy dla zapytania podziękowania od dzieci

06.07.2018

Dobiegł końca kolejny rok naszej pracy i współpracy z Rodzicami. Bardzo dziękujemy tym Rodzicom, którzy nie tylko akceptowali nasze działania ale wspierali nas w edukacji dzieci, w rozwijaniu ich zdolności i poszerzaniu zainteresowań, współorganizowali życie przedszkolne i grupowe.

Dyrekcja, nauczyciele i dzieci dziękują Rodzicom zaangażowanym w pieczenie ciast na imprezy przedszkolne, za czytanie bajek, za organizowanie spotkań ze strażakiem, policjantem, górnikami a nawet z kotkiem, za uszycie pięknych stroi dla dzieci, za zabawki!

szczególne podziękowania kierujemy do

Gr I – Tatusia Leny B, Mamuś: Zosi Sz, Szymona Ł i Jasia K

Gr III- Mamuś: Kai Z, Leny G, Olka S, Igora W, Oskara Sz

Gr IV – Mamuś: Franka K, Jakuba Cz, Natalii G, Julii J, Tomasza W, Antoniny R, Tatusiowi Julii J

Gr V –  Rodziców Szymona W i Mamusi Jakuba Rz

Gr VIII   Rodziców Szymona K, Oliwiera K, Wiktorii M, Oskara B, Hani D, Hani Sz

Gr IX – Rodzicom Ignasia S, i Przemka N, Mamusiom Kiliana K i Olafa F

Gr X – Rodzicom: Wojtka B i Tobiasza T, Mamusiom: Patrycji Sz, Oli R i Karolinki S

Dziękujemy rodzicom z grup I i IV, V, IX i X za finansowe wsparcie zakupu bajeczek na nagrody, które sprawiają frajdę dzieciom a przede wszystkim mobilizują do udziału w konkursach, do pracy a to wygrywa nawet ze zdobyciem pierwszego miejsca. Liczy się udział.

Każdemu z Was Drodzy Rodzice, którzy włączacie się z pomocą w realizowanie zadań przedszkola, dzięki którym ciągle tworzymy Wspaniałe Przedszkole (proces trwa) – DZIĘKUJEMY!!!

Do wszystkich podziękowań dołączamy wakacyjne życzenia zdrowia,  radości i powrotu z nowym zapałem i pomysłami, które razem zrealizujemy!!!!n