• O przedszkolu

• Nasze Przedszkole jest już ośmio-oddziałowe.

Od roku szkolnego 2008/9 – posiadamy oddział przedszkolny w Gimnazjum Nr 5

We wrześniu 2009 roku oddział powiększył się i były tam trzy oddziały a w roku 2014 – już cztery oddziały naszego Przedszkola.W tym roku szkolnym – jest osiem oddziałów – 5 w przedszkolu i trzy w oddziale. Uczęszczają tam dzieci 6- cio i 5-letnie. Uczą się i bawią w oddziałach całodziennych.

Przedszkole zlokalizowane jest na osiedlu „Kopernik”, tuż obok sklepu „Piotr i Paweł”, w pobliżu Gimnazjum Nr 5

Rok szkolny 2011/2012 powitaliśmy w pięknych progach wyremontowanego przedszkola. Mamy jak w bajce – czysto, ciepło, kolorowo – zdrowo i przyjemnie. Nasze przedszkole planuje pracę z dziećmi i dla dzieci myśląc o ich przyszłości – stawiamy więc na rozwój aktywności – własnej aż po twórczą. Mamy  wydzielone sale – muzyczno-ruchową i plastyczną, wyposażone i udostępnione dzieciom do zabawy, dla poznawania i rozwijania ich możliwości oraz kształcenia zainteresowań.

Od października 2013 odbywają się tam zajęcia – taneczno ruchowe i  zajęcia plastyczne. A od tego roku – zajęcia z j. angielskiego. Przed nami wciąż nowe wyzwania – wykorzystać potencjał dzieci, możliwości rodziców, bazę przedszkola i nasz zapał do wychowania i dobrego przygotowania naszych wychowanków do podjęcia nauki w szkole, osiągania sukcesów w dalszym życiu oraz spełnienia zawodowego pracowników przedszkola a co za tym idzie – ciągłego podnoszenia jakości pracy przedszkola.

Co nowego? Sprawdźcie sami!