NOWY ROK SZKOLNY

sierpnia 28, 2017

 

Zapraszamy „nasze” dzieci do Przedszkola, w którym praca rozpoczęła się już 1 września.

Witamy Was kochane – NASZE dzieci w progach naszego przedszkola i jego oddziału w Szkole Podstawowej nr 11 (dawniej Gimnazjum Nr5). Witamy też rodziców i całe rodziny, które wspólnie z nami postarają się by w przedszkolu nie tylko szybko mijał czas ale by  w tym czasie dużo dobrego się działo. Mamy dla wszystkich dużo niespodzianek: zabawek, zajęć, smakołyków, spotkań – i nie tylko! Każdy dzień w przedszkolu to niezapomniane wydarzenia i wrażenia, które przygotują dzieci do startu w szeroko rozumiane życie.

Wzajemne zrozumienie i zaufanie rodziców i personelu przedszkola pomoże nam w realizacji zadań i celów, które stawia przed nami Podstawa programowa wychowania przedszkolnego i sprawi, że wszyscy będziemy dumni z sukcesów „Naszych” dzieci i swoich.

Zapraszam do przedszkola, do współdziałania, do wspólnej zabawy i pracy dla dobra dzieci.

Bardzo proszę Rodziców o przyprowadzanie dzieci do przedszkola do godziny 08:00 a odbieranie od godziny 14:25 co wynika z organizacji dnia w przedszkolu:

08:30 I posiłek – śniadanie

11:15 II posiłek – zupka

14:00 III posiłek – obiad

Po odbiór dzieci z przedszkola – ze względu na ich bezpieczeństwo  – Rodzice  będą wpuszczani  po 10 osób – proszę uzbroić się w cierpliwość. Dzieci wydawane będą tylko osobom przez nich  upoważnionym.

Rodziców zapraszam na zebrania, podczas których wybierzemy przedstawicieli do Rady Rodziców  i omówimy sprawy „przedszkolne i  grupowe”:

05.09.2017r wtorek – gr. I,II i III – godzina 16:00 – w budynku przedszkola

06.09.2017r środa – gr IV, V i VI – godzina 16:00 – w budynku przedszkola

07.09.2017r  czwartek gr VII, VIII, IX i X – godzina 16:00 w oddziale przedszkola w  budynku SP-11 dawniej G-5

 

Informacje z zebrania z Rodzicami – pierwszy skok w nowy rok….KOROWÓD HISTORYCZNY