Na rzecz Fundacji ..... 3 300,00

kwietnia 12, 2017

Dziękujemy bardzo Rodzicom Antosia S z gr II, którzy wsparli nasze działania na rzecz Fundacji na rzecz której działamy od 20 lat!!!!  Kupili „naszą” Palmę zdobiącą scenę za ……. 200, 00 zł. Antoś wrzuca pieniążki do puszki. Dziękujemy innym Rodzicom, którzy chcieli kupić tę Palmę ale Tatuś Antosia wygrał licytację

A w całej naszej akcji wielkanocnej – zakupiliście ozdoby i ciasta oraz wrzuciliście do naszych  puszek 3252zlote i 51groszy.

Na konto Fundacji przesłaliśmy 3300 złotych

Pięknie. Dziękujemy za ozdoby, za ciasto i za ich zakup. Dziękuję Panim z Przedszkola za wieloletnie „dzierganie” ozdób, przekazywanie ich na akcję.  Dzięki Państwu już od 20 lat wspieramy Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” we Wrocławiu a leczone we wrocławskiej klinice „NASZE” dzieci odzyskują zdrowie i są z nami.

Mały Art za nami…I kolejna bajka w „Bajce”