grudnia 28, 2017

W środę 20.12.2017 6 latki z grupy VIII postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną i wszystkich wprowadzić w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.Przygotowały pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały.Przedstawienie było wyjątkowe.Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście.Swoją obecnością uraczyli nas również emerytowani pracownicy przedszkola.  Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia.

Świąteczne życzenia….Odwiedziny Kolędników