Grupa VI - Przyjaciele Bolka i Lolka

• Informacje grupowe

Obraz znaleziony dla: bolek i lolek obrazki

Fascynujący Świat przygód Bolka i Lolka nie zna granic. Razem zagrali w 150 odcinkach i 2 filmach pełnometrażowych. Gdzież oni nie byli!? Od Tatr,poprzez Dziki Zachód po podróże kosmiczne. Przekonajcie się sami jak wiele wspaniałej zabawy i niezapomnianych historii czeka na Was w towarzystwie tych dwóch niesfornych chłopców.Kreskówka  o przygodach  dwójki  sympatycznych braci jest jedną z najpopularniejszych polskich bajek.

Witamy serdecznie po wakacjach. W nowym roku szkolnym nasz grupa to „Przyjaciele Bolka i Lolka” . Doszły do nas  nowe dzieci  są to dwie dziewczynki: Aleksandra, Zuzia. Dziewczynki szybko zaklimatyzowały się w grupie. Mają wiele nowych koleżanek i kolegów.

W naszej grupie nauczycielami są pani: Iwona, Edyta, Ewa

O nasze brzuszki i porządek na sali dba pani Gosia.

WYDARZENIA:

21.09.2017 Powitanie jesieni kolorem czerwonym połączone z Dniem przedszkolaka